Equip de Convivència

Mi foto
Palma de Mallorca, Baleares, Spain
Francis Canet, Mireia Colom, Montse Guarro, Moisés Requena, Ana Sot i Pilar Oliver, som el grup de professores que formem l'Equip de Convivència del Col·legi El Temple.

miércoles, 8 de febrero de 2017

PREMIS DE VÍDEO CURS 2016-2017

CATEGORIA 3r i 4t d'ESO

1r Premi 
Melissa Whelan, Cindy Hidalgo, Guliana Corsetti
Vídeo Melissa, Cindy, Guliana
PREMIS DE VÍDEO CURS 2016-2017

CATEGORIA 1r i 2n d'ESO


1r Premi concurs de convivència categoria 1r i 2n d'ESO
Carme Moner
Vídeo Carme 1r ESO


2n Premi concurs de convivència categoria 1r i 2n d'ESO
Nataali Chander, Carolina Linares
Vídeo Nataali i Carolina



PREMIS DE VÍDEO CURS 2016-2017

CATEGORIA 5è EP i 6è EP

 1r Premi de vídeo Categoria 5è i 6è 
Laura Rebassa, Luis Alberto García, Mariela Alonso
vídeo Laura, Luís A., Mariela.


2n Premi de vídeo Categoria 5è i 6è
Archie Chander, Yanira Expósito
Vídeo Yanira i Archie

3r Premi de vídeo Categoria 5è i 6è
Naiara Carrillo, Desiree Márquez, Neus Signes.
Vídeo Naiara, Desiree, Neus.





lunes, 6 de febrero de 2017

PREMIS DE DIBUIX CURS 2016-2017

GUANYADORS D'EDUCACIÓ PRIMÀRIA 

CATEGORIA 1r i 2n EP
 ADRIÁN JUN GOURLAY LEE
 LAIA PRIETO GARCÍA
NAHUEL FORINI

CATEGORIA 3r i 4t EP
ISAIAH EFOSA 
SONIA CONTESTÍ MARÍ

PREMIS DE DIBUIX CURS 2016-2017

GUANYADORS D'EDUCACIÓ INFANTIL

 MARGALIDA RAMON LLABRÉS

 RAFEL CANET CAÑELLAS
VERA FERNÁNDEZ GARCÍA


jueves, 2 de febrero de 2017

SETMANA DE LA CONVIVÈNCIA

SETMANA DE LA CONVIVÈNCIA CURS 2016-2017
Del 6 al 10 de febrer.

miércoles, 10 de febrero de 2016

Aquí teniu els punts del carnet de convivència del 2n trimeste des de 4t d'educació primària a 4t d'educació secundària.




miércoles, 11 de febrero de 2015

CONCURS DE DIBUIX I FOTOGRAFIA

CONCURS DE FOTOGRAFIA 2014-2015

EDUCACIÓ SECUNDÀRIA

CATEGORIA A (1r i 2n d'ESO)


 1r Premi Rocío García (2n d'ESO)



2n Premi Santiago Gonella (2n d'ESO)

3r Premi Paula Barrio (1r d'ESO)


CATEGORIA B (3r i 4t d'ESO)

1r Premi Ainhoa González (3r d'ESO)
 


2n Premi Agustina Sánchez (3r d'ESO)



3r Premi Sonia Cuadrado (4t d'ESO)